le pont de la rivire kwaii et hayuttaya
Door: shirley et guus
Blijf op de hoogte en volg guus
01 November 2013 | Thailand, Ayutthaya
Hier een update van onze avonturen in Thailand.
Net een heel verslag zitten typen, alles weg.
Dus ik kan weer opnieuw beginnen, leve de techniek.
We hebben Bangkok verlaten in oostelijke richting om de Bridge of the river Kwai te bezichtigen.
We hebben n trein genomen naar Nam Tok die met n slakkengangetje de beroemde brug neemt. Leuk om mee te maken
Vervolgens dwars door de jungle naar de watervallen.
Nou, die douche is koud....
s Avalonds heerlijk tussen de lokale bevolking zitten eten.
Ben enthousiast over t land, maar dat eten...sjongejonge wat is dat lekker.
Er zijn genoeg niet pittige gerechten ook, voor Shirley en als je pittig wil of heet staat er genoeg op tafel .
Vandaag met het openbaar vervoer naar Ayuttaya gereisd.
Dit kost toch te veel tijd en energie in deze temperaturen dus passen we ons schema aan.
1 tussenstop minder,zodat we wat meer tijd hebben in Chang Mai.
De treinverbinding ligt er al deels uit, dus ik ben benieuwd.
Tot zover,
Hadoe
g&s
Voila ,apres 2 bonnes h de route (pour 65 km)nous sommes arrives a kanchanaburi.on depose nos valises a l'hotel et on decide de rester 1 nuit de plus pour visiter car nous sommes creve et on a pas vraiment envie de reprendre la route demain...
Apres 1 courte nuit on essaye enfin le train thailandais et meme le en belgique ils sont plus rapide lol,on arrive aux chutes d'eau de namtok et on peux enfin se rafraichir,on prend le bus pour rentrer car on a rate le dernier train,douche ,souper et dodo,beaucoup de route nous attende demain.
Aujourd'hui pas grand chose a dire,il nous a falu 5h pour 85 km avec 1 chaleur d'enfer , a partir de demain o fait ça differement :on prendra toute le journee pour rejoindre chiang mai et de là on ne bouge plus de toute la semaine .
A bientot pour de nouvelles aventures ...
-
01 November 2013 - 21:06
Guus Dev Winter Sr:
Hoi S&G,
En wij maar mopperen op de N.S.
Voor 85 km "maar"5 uurtjes boemelen.
Neem vooral zoveel interessante foto's van het land.
Heb je nog Hollanders en/of Belgen ontmoet die dezelfde reisroute volgen?
Wat het eten betreft, houdt je een beetje in, anders moet je op de
retourvlucht dubbele plaatsen boeken.
Plaatselijke tijd is hier nu 21.00 uur vrijdagavond.
Tot horen,
Vader&Moeder
-
02 November 2013 - 13:42
Gerard:
Hoi Guus , ik zet het verslag eerst op word of zo en dan plak ik het naar de site. Dikwijls valt de stroom uit of je hebt geen aansluiting meer , en weg is je mooi verhaal. Ga vooral door met schrijven van je nouvelles aventures . Mooi joh.
-
03 November 2013 - 09:58
John Van Noort:
Hoi GenS
Vandaag 2 nov. week voorbij wat gaat de tijd snel of niet?
Ziet er allemaal mooi en lekker ( eten ) uit.
Grt John -
03 November 2013 - 13:05
Rebecca:
hallo luitjes!
hier een bericht uit het regenachtige Etten-Leur
ik lees dat alles super gaat met jullie
maak veel foto's!!!!
maar we horen alle avonturen wel als jullie weer terug zijn
heel veel plezier en nog een goede reis verder(en weer terug)
oja, de groetjes van bas en guusje!!!!
xxxx Rebecca,bas en guus:):):)!!!
Reageer op dit reisverslag
Je kunt nu ook Smileys gebruiken. Via de toolbar, toetsenbord of door eerst : te typen en dan een woord bijvoorbeeld :smiley